Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Chojnów Park — komfort, ekologia i przyroda

 

Wybierając mieszkanie lub dom, musisz wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów. Ważna jest nie tylko cena, ale również wygoda mieszkania, lokalizacja nieruchomości, czy jej otoczenie. Jest to bowiem wydatek na długie lata i ma zapewnić komfort życia wszystkim mieszkańcom. Jesteś zmęczony tempem życia dużego miasta i panującym tam hałasem? Szukasz spokojnej lokalizacji do zamieszkania, a zarazem chcesz mieć łatwy dojazd do stolicy? Poznaj miejsce, w którym rozkwitniesz.

Chojnów Park – popraw swój komfort życia

Chojnów Park  https://chojnowpark.pl/ to projekt nowoczesnych domów szeregowych, w którym zadbano o komfort i wygodę wszystkich mieszkańców. Do wyboru masz jednopiętrowe domy o prostym i praktycznym rozmieszczeniu pomieszczeń, o różnych metrażach do wyboru od 75 do 110 metrów kwadratowych. Do każdej nieruchomości przylega ogród. Wnętrza zostały podzielone na część dzienną, która znajduje się na parterze z przestronną kuchnią i dużym salonem z jadalnią. Na górze są pokoje prywatne – sypialnia z garderobą oraz pokoje dziecinne. Dzięki takimi rozplanowaniu każdy w domu znajdzie swoje miejsce.

Osiedle Chojnów Park położone jest w miejscowości Krępa niedaleka stacji kolejowej Ustanówek, z której można szybko dostać się pociągiem do Warszawy. Podróż z osiedla samochodem do takich dzielnic Warszawy jak Wilanów, czy Ursynów zajmuje około 30 minut. Nie trzeba jednak jechać do stolicy, by zrobić zakupy, czy znaleźć aptekę. Niedaleko znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze – najbliższy 10 minut spacerkiem i minutę samochodem, apteki, szkoła oraz przedszkole.

Deweloper w Chojnowie — ekologiczne rozwiązania na co dzień

Deweloper w Chojnowie zadbał o to, by domy na osiedlu Chojnów Park zostały wybudowane z zastosowaniem ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Każda nieruchomość posiada ogrzewanie podłogowe, co ułatwia oszczędne ogrzewanie pomieszczeń. Zastosowanie rekuperacji, czyli mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła, która jednocześnie oczyszcza powietrze w pomieszczeniach, a także jego ogrzanie, zmniejsza koszty ogrzewania zimą.

Domy mogą być wyposażone również we własną instalację fotowoltaiczną, dzięki temu każdego dnia korzystasz z czystego źródła energii. Możesz również zdecydować się na samochód elektryczny, który naładujesz pod swoim domem, redukując koszty paliwa.

Pompy ciepła to urządzenia, które umożliwiają ogrzewanie, a także schłodzenie wnętrza domu, a także podgrzewanie wody. Ich największą zaletą jest fakt, że energię potrzebną do podgrzania powietrza lub wody czerpią ze źródeł odnawialnych. Zależnie od modelu pompy źródłem energii cieplnej może być powietrze, woda gruntowa, lub sam grunt. Pompy ciepła nie potrzebują dużych ilości energii do pracy, a także nie emitują szkodliwych gazów do środowiska. Dzięki temu jest to obecnie najbardziej ekologiczna forma ogrzewania domu.

Żyj w otoczeniu natury

Osiedle Chojnów Park znajduje się w zielonej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Deweloper zaś zadbał o infrastrukturę, która zapewni aktywny odpoczynek na łonie przyrody zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Znajduje się tu park sportowo-rekreacyjny o powierzchni 7600 metrów kwadratowych, łąki, na których można odpoczywać i organizować pikniki, polany do jogi, boiska do gry oraz place zabaw. Umożliwia to uprawianie sportów oraz organizowanie zabaw na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody.

Miłośnicy natury znajdą tu również coś dla siebie. Chojnowski Park Krajobrazowy to niemal 7 tys. ha lasów urozmaiconych leśnymi polanami, łąkami, torfowiskami i rzecznymi dolinami. Rosną tu najróżniejsze gatunki roślin także chronionych, między innymi widlak jałowcowaty, czy storczyk plamisty. Wśród gałęzi drzew lasów liściastych i mieszanych żyją liczne gatunki ptaków. Podczas wędrówek po lesie można zaobserwować dzięcioły, kukułki, dudki, sójki oraz zimorodki. To również miejsce do życia leśnych zwierząt dzików, saren, lisów, tchórzy, czy jenotów. Spacery po lesie z dziećmi pozwalają im poznawać świat, którego nie znajdą w żadnym dużym mieście, odkrywać tajemnice przyrody oraz uczyć się szacunku do niej. Chojnów Park to doskonałe miejsce do życia dla całej rodziny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Ten wpis ma 1 komentarz

Dodaj komentarz