Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Fotografowie doskonale znający rzeczywistość różnych wydarzeń

Oferta zdjęć ślubnych firmy Fani Zdjęć opracowana przez dwóch doświadczonych fotografów jest bardzo atrakcyjna dla zleceniodawców. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola realizowana jest albowiem w zakresie pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny w wersji skróconej. W tym zakresie można liczyć na reportaż trwający od chwili przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Zleceniodawcy otrzymają 250 fotografii, poddanych wcześniej rzetelnej oprawie. Reportaż zostaje dla nich nagrywany na pendrive lub na płycie DVD. Otrzymuje się również 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w estetycznym pudełku a także fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg realizowana jest również przez reportaż ślubny poszerzony, a więc wykonywany od przygotowań do oczepin. Obejmuje 500 fotografii, reportaż nagrany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu a także album 20×30 centymetrów. Można także liczyć na sesję ślubną w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a dokładniej sesja ślubna zawsze wyznaczana jest indywidualnie, co do terminu oraz miejsca. Można decydować się także na sesję w górach albo nad morzem. Dostaje się minimum 30 fotografii po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Najwyższej jakości wydruki będą idealną pamiątką na całe życie. Żeby wyznaczyć szczegóły wystarczy uzupełnić kwestionariusz ze strony internetowej.

Fotografowie skontaktują się w celu nawiązania współpracy. Pewne jest to, że ostatecznie dostanie się perfekcyjne zdjęcia ze ślubu, bardzo dobrze przekazujące klimat tego tak znaczącego dnia. Wykonane fotografie będą uwzględniały dzisiejsze trendy fotograficzne. Udokumentowane są momenty pełne emocji, wzruszeń, prezentujące wyjątkowość konkretnego wydarzenia na doskonałym sprzęcie.Klienci mogą też oczekiwać na back up fotografii przez okres pięciu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz