Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są dzisiaj popularne modele rozliczania stron internetowych

Przed kilkunastu laty jeszcze osoby chcące uruchomić stronę w internecie wynajmowały do tego przeważnie odpowiedniego wykonawcę. Albo niezależnego freelancera albo jakąś firmę, i w rezultacie otrzymywały one gotowy serwis. Opłata za wykonanie usługi była jednorazowa, i mogła wynosić od paruset złotych do niekiedy i kilkudziesięciu tysięcy, zależnie od poziomu skomplikowania projektu i ilości prac do realizacji. Ale później należało tylko opłacić przedłużenie domeny i hosting, oraz co najwyżej za rozszerzenie serwisu o jakieś dodatkowe funkcjonalności. Takie strony internetowe lublin cały czas się cieszą dużym zainteresowaniem, ale ostatnio klienci coraz częściej się decydują na abonamentowy model. Rozwiązanie to pozwoli stosunkowo szybko uruchomić swoją stronę w sieci za pomocą specjalnych kreatorów. Zależnie od firmy dostarczającej takie usługi kreatory mogą być bardziej lub mniej rozbudowane.

Osoba mająca jakieś techniczne doświadczenie bez żadnego problemu da sobie z tym radę, lecz jeśli będzie to potrzebne można też zamówić takie wdrożenie. Sam abonament przeważnie nie będzie przekraczał stu złotych w skali miesiąca, lecz każda z firm posiada własne cenniki. Najczęściej klienci dostaną do dyspozycji kilka planów, różniących się funkcjonalnościami. Strona na abonament to dobre rozwiązanie dla osób, które ruszają z własnym biznesem, lecz nie chcą zbyt dużo inwestować na początku, wówczas przy niewielkich kosztach mogą się pojawić w internecie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz