Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są najpopularniejsze zabiegi stosowane przez medycynę estetyczną

Panie od wieków dbają o swój wygląd, dziś jest to o tyle prostsze, że do wybory mają mnóstwo nowoczesnych sprzętów. Specjaliści medycyny estetycznej bardzo chętnie wykorzystują na przykład lasery. Zapewniają one wysoką skuteczność w wielu obszarach, a równocześnie są bardzo bezpieczne w użytkowaniu dla pacjentów. W szczególności dużym zainteresowaniem zaczęła się cieszyć depilacja laserowa Kraków, realizowana przy zastosowaniu laserów diodowych. Wykorzystując specjalną głowicę energia promienia kierowana jest dokładnie na powierzchnię mieszków włosowych, które niszczą się w ten sposób całkowicie.

Depilacja zrobiona tą metodą daje długotrwałe efekty, szczególnie jeśli co jakiś czas zostanie ona powtórzona. Przy poprawie urody zostały również wykorzystane radiowe fale, to dzięki nim właśnie urządzenie NuEra Tight Kraków tak dobrze sobie radzi z poprawą jakości skóry.

Cellulit, zmarszczki czy też nadmiar tkanki tłuszczowej – na każdy taki problem można dobrać odpowiednią częstotliwość i skutecznie sobie z nim poradzić. Rzecz jasna przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, bowiem każde z takich urządzeń posiada odpowiednią certyfikację. Nowością z ostatnich czasów jest również kriolipoliza cooltech Kraków. Tu z kolei czynnikiem roboczym jest ujemna temperatura, wynosząca mniej więcej -8 stopni Celsjusza. Skierowanie takiej temperatury punktowo na komórki tłuszczowe powoduje ich rozpad, a potem uwolnienie z organizmu. Ta metoda będzie się sprawdzać przy różnych otyłościach, i jest całkowicie bezpieczna dla pozostałych tkanek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz