Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie wady i zalety posiadają paski wybierające

Zęby w idealnie białym kolorze są marzeniem niejednej osoby. Lecz brak odpowiedniej higieny, papierosy czy picie kawy w większych ilościach powodują, że do prawdziwej bieli jednak trochę brakuje. Z tego też powodu dużą popularnością cały czas się cieszą różnego rodzaju zabiegi wybielające, wykonywane w gabinetach stomatologicznych. Jeśli jednak ktoś nie będzie miał na taki zabieg finansowych możliwości, to zdecydować się na przykład może na zastosowanie pasków wybielających.

Ta metoda także cieszy się coraz większą popularnością, chociażby ze względu na znacznie niższe koszty i łatwe użycie. Zanim się jednak sięgnie po tę metodę, to warto zapoznać się dobrze z techniką wybielania i możliwymi zagrożeniami. Jeżeli taki zabieg zostanie nieprawidłowo wykonany, to narazić się można na jakieś problemy. Paski do tej metody wykonuje się z tworzywa sztucznego, które zostało nasączone substancjami chemicznymi. Najczęściej to będzie nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu, oba mają silne właściwości utleniające. Paski należy nakładać regularnie na wszystkie zęby, dokładnie je dociskając.

Całość wybielania trwa między do kilku tygodni, a efekty utrzymują się później przez kilka miesięcy. Jak można więc zobaczyć samo stosowanie wcale nie jest trudne, będzie tylko wymagać regularności i precyzji w nakładaniu pasków. Przeważnie ta metoda nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych, lecz w razie jakiś wątpliwości należy skonsultować wszystko ze swoim stomatologiem. Dokładność ma o tyle znaczenie, że jeśli paski nie będą się w pełni stykać z powierzchnią zęba, to mogą się pojawić miejsca o mniejszym wybieleniu, niekiedy dość dobrze widoczne nawet z daleka.

Poza tym stosowany do nasączania środek chemiczny jest dość mocny, z tego też powodu należy zachować dużą ostrożność i w miarę możliwości unikać dotknięcia dziąseł. Spowodować to może rozmaite podrażnienia, a nawet uszkodzenia miękkich tkanek. Więcej na temat działania takich pasków można przeczytać na różnych stronach internetowych, które na przykład się znajdzie wpisując w wyszukiwarce słowa białe zęby.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz