Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Który produkt jest lepszy, zapożyczenie hipoteczna, czy zadłużenie hipoteczny?

Na główny rzut oka może się wydawać, iż kredyt hipoteczny i pożyczka hipoteczna to są dwa bankowe towary, przyznawane na dokładnie tych samych dewizach. Nic bardziej mylnego, tylko nazwy mają do siebie podobne, ale w rzeczywistości znacznie się od siebie różnią. Kredyt hipoteczny ma bardzo rygorystyczne zasady, jako bankowy produkt.

Banki wybitnie dokumentnie prześwietlają wszystkich wnioskodawców, jacy się o niego starają, ale również ubóstwiają udzielać kredyty hipoteczne, ponieważ jest to dla nich stały oraz dość należyty płaca na długie lata, pod warunkiem, że wnioskodawca wywiązuje się ze spłacania rat.

Banki bardziej przyjaznym okiem patrzą na małżeństwa, jakie starają się o przyznanie takiego kredytu, bowiem co dwie pensje, to nie jedna. W takich wypadkach łatwiej jest kredyt otrzymać – więcej na pośrednik kredytowy. Hipoteczny może być przeznaczony tylko oraz wyłącznie na mieszkanie, dom czy też ich budowę oraz z reguły ma dosyć wysokie oprocentowanie, w stosunku do innych produktów bankowych. Natomiast pożyczka hipoteczna jest absolutnie inną usługą, którą także oferuje dużo banków.

Ten artykuł jest przez nie także ochoczo udzielany, chociaż przyznawany jest na absolutnie innych, niż kredyt hipoteczny, zasadach. By zdołać otrzymać pożyczkę hipoteczną, koniecznym jest posiadanie na własność nieruchomości, która automatycznie staje się w takiej transakcji zastawem. Banki ubóstwiają ten produkt, albowiem zastaw w postaci nieruchomości jest dla nich niesłychanie pewny, nawet jeśli oprocentowanie na taką pożyczkę jest znacznie niższe, aniżeli w przypadku innych bankowych towarów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz