Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Malediwy – piękne białe plaże, idealna pogoda, przygoda

Kto nie odwiedził jeszcze tego rajskiego kącika świata, ma obowiązek się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp oraz wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, jakim grozi całkowita zagłada. Wyspy wynurzają się jedynie 2 metry nad poziom wody, jeśli więc gospodarka energetyczna świata będzie w dalszym ciągu prowadziła w kierunku zbiorowego efektu cieplarnianego, ten rajski świat ma prawo pozostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wakacje, to epokowy do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy zapewnia bardzo przyjemną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – więcej na wakacje last minute. Błyskotliwe hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, aby oddychając oceaniczną bryzą można było admirować podwodny świat morskich zwierząt.

Wiele par z całego świata przyjeżdża tu w ramach podróży poślubnej, drugim zakątkiem świata, wartym naświetlenia ceremonii weselnej jest Tajlandia last minute. Tu też odszukamy egzotyczne plaże, idealną roślinność, bezpiecznych ludzi i fantastyczny odpoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, odpowiednio jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym w pewnych momentach na egzotyczne wakacje jest stworzona przez nas zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura około 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu i zachmurzonym niebem. Możemy w takim razie oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do mieszkania ładną opaleniznę.

Na wyspach turyści mają ponad 70 kurortów. Obfitość egzotycznej flory oczaruje każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to podwalina wakacyjnej diety, prócz olśniewających dań z najświeższych ryb oraz owoców morza. W momentach wytchnienia od uroczych białych plaż, można czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy zamieszkują muzułmanie. Również zimą należałoby odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Ten wpis ma 1 komentarz

Dodaj komentarz