Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorowo modelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z użyciem specjalistycznych głowic zawierających miniotwory umożliwia docieranie do nawet ciężkodostępnych punktów na ciele.

Zasysanie fałdów skórnych jest delikatne, aczkolwiek jest wyjątkowo dokładne. Z tego powodu głowice lasera mogą radzić sobie nawet z wyjątkowo wiotką skórą. Nieingerujące w organizm pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się też w usuwaniu blizn oraz obrzęków. Wykorzystywanie zmotoryzowanych głowic z energią światła ledowego oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach. Tym samym, może dojść do przyspieszenia metabolizmu tkanek komórkowych, jak i do redukcji cellulitu przez pomniejszenie objętości adipocytów. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład oraz usuwanie z organizmu.

Efekty, jakich można oczekiwać to: poprawienie wyglądu oraz elastyczności skóry, poprawa elastyczności skóry, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, poprawa samopoczucia, uspokojenie, zredukowanie obrzęków oraz w przypadku pań po ciąży – powrót do dawnej sylwetki. Co istotne, ten zabieg może zostać wykonywany także w przypadku skóry naczyniowej. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też wykonany u osób o dowolnym kolorze tkanki skórnej. Najlepsze efekty można uzyskać po mniej więcej od dziesięciu do piętnastu zabiegów.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz