Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odkurzacz kupić czy nie?

Wielu, którzy go używają, mówi: „Miotła? Nigdy! ”. Odkurzacz to mała maszyna, która rewolucjonizuje życie właścicieli i gospodyń domowych. Dlatego FERPAM zbierze dla Ciebie pewne informacje, abyś wiedział, czy dobrze jest mieć go w swoim domu. Czytaj dalej!

Poniżej krótkie porównanie mocnych i słabych stron tego urządzenia, które od 1926 roku jest popularne wśród mieszkańców półkuli północnej, ponieważ przez większość czasu sprzątanie odbywa się na sucho.

Dziś to urządzenie jest powszechnie akceptowane na całym świecie i podbiło kraje półkuli południowej. Jednak wielu wciąż ma wątpliwości, a inni boją się nie wiedzieć na pewno, jak wybrać swój odkurzacz.

Zalety odkurzacza:

1) czyści szybciej i dokładniej

2) Zabrudzenie powraca dłużej, ponieważ nie rozprowadza kurzu na meblach.

3) Idealny dla osób uczulonych na kurz, ponieważ zmniejsza ryzyko wdychania kurzu.

4) Doskonałe zastosowanie do czyszczenia firan, dywanów, sof, włosów czy futra.

5) Niektóre modele oferują dobrą ergonomię dla bezwysiłkowej pracy.

6) Pranie chemiczne pomaga zmniejszyć zużycie wody.

Wady odkurzacza:

1) Są hałaśliwe

2) Niektóre modele są drogie

3) Niektóre modele nie są ergonomiczne i powodują ból pleców

4) Nie wszystkie modele są dostarczane z dodatkowymi akcesoriami

5) Niektóre modele mogą być trudne do przechowywania i obsługi

6) Nie zapewnia takiego samego czyszczenia jak wodą, ponieważ nie usuwa plam, które przywierają do podłogi.

Odkryj i wybierz odpowiedni odkurzacz:

Tylko proszek lub proszek i woda:

większość modeli dostępnych na rynku to wyłącznie odkurzacze. Istnieją jednak niesamowite modele, które są w stanie odkurzać wodę, co oznacza, że ​​odkurzacze i odkurzacze wodne mogą być znacznie bardziej funkcjonalne w wilgotnych środowiskach, takich jak kuchnie i pralnie. co warto wiedzieć o sprzątaniu?

Przenośny lub nie:

Rynek odkurzaczy jest bardzo zróżnicowany, a modele wahają się od małych i lekkich, po duże i ciężkie. Jednak każdy odpowiada rodzajowi zastosowania: laptopy są idealne do mieszkań, ponieważ zajmują mniej miejsca. Te duże mogą być stosowane w dużych rezydencjach lub placówkach, które obejmują większy obszar pracy.

Przewodowe lub bezprzewodowe:

Odkurzacze same w sobie są praktycznymi urządzeniami, jednak popularność zyskuje tryb bezprzewodowy. Cóż, dzięki niemu nie musisz ciągle zmieniać gniazdka w każdym pokoju w domu, który musisz posprzątać.

Z dodatkowymi akcesoriami lub bez:Szczotki i dysze pomagają odkurzaczom stać się bardziej wszechstronnymi. Takie przedmioty zwykle robią różnicę w czyszczeniu narożników, sufitów, a nawet dywanów. Wskazówka: sprawdź wcześniej, czy uważasz, że będziesz potrzebować tych akcesoriów, czy nie.

Mocniejszy lub mniej mocny:Im wyższa moc, tym większa wydajność ssania urządzenia. Zastanów się więc, jaki rodzaj brudu zwykle ma twój dom/zakład. W ten sposób stanie się jaśniejsze, określ, ile mocy będziesz potrzebować.Z filtrem lub bez:Odkurzacze z filtrem są idealne, aby zapobiec przedostawaniu się cząstek do silnika i zapewniają dłuższą żywotność urządzenia, ponieważ zapobiegają gromadzeniu się odpadów.

Z workiem lub koszem zbiorczym:

Niektóre urządzenia, ponieważ są prostsze, zwykle są wyposażone w worek na kurz, podczas gdy inne modele mają plastikowe pojemniki do przechowywania brudu. Rozważenie tego punktu wydaje się nieistotne, ale czyszczenie plastikowego pojemnika jest o wiele bardziej praktyczne.

Ustnik z kółkami lub bez:odkurzacze z kółkami na ssawce zapewniają większy komfort podczas ruchu tam i z powrotem do sprzątania pod łóżkami. Nie jest to jednak ekstremalny wymóg. Cóż, odkurzacze, które nie mają koła na ssawce, również są w stanie wykonywać te same usługi.

Ustnik z włosiem lub bez:

  1. Włosie to małe włoski, które pomagają wciągnąć więcej brudu.
  2. Z uchwytem poziomym, pionowym lub ręcznym:

Ręczne są idealne do samochodu, stołów roboczych, szybkie czyszczenie zawsze pod ręką. Z drugiej strony odkurzacze poziome to takie, które mają elastyczny kabel, a ponieważ jest na podłodze, trzeba go ciągnąć wszędzie, gdzie zamierzasz sprzątać.Modele pionowe, zwane nawet miotłami elektrycznymi, są praktyczne w pełnieniu funkcji miotły, ale nie są tak skuteczne w czyszczeniu pod meblami, ponieważ ich lufa jest zwykle szersza.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Ten wpis ma 1 komentarz

Dodaj komentarz