Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pracowałeś w Holandii? Wypróbuj zwrot podatków

To kraj, w którym Polacy coraz to częściej podejmują pracę zarobkową. W Holandii obowiązek składania deklaracji fiskalnych dotyczy wyłącznie obywateli kraju. Co zgodność z rzeczywistością Polacy nie muszą się rozliczać, jednak coraz częściej Holenderskie urzędy wzywają naszych rodaków do tej procedury. Żeby pozyskać zwrot wypada pokazać niezbędna dokumentację od pracodawcy, jaka potwierdzi zatrudnienie.

Odcinki z wypłat także potwierdzają legalną pracę i obejmują informację o kwocie podatku potrącanej z wynagrodzeń. Odzyskanie nadwyżki podatku z Holandii możliwy jest nawet do pięciu lat wstecz – zobacz biuro podatkowe holandia. Kwota wolna od podatku wynosi w Holandii około 6 000 euro. Rok fiskalny jest identyczny jak w Polsce oraz wskutek tego rozliczyć z niego się można dopiero po jego zakończeniu. Urząd Holandii ma czas roku na wydanie decyzji o kwocie wypłaconego podatku, jednak w praktyce trwa to o wiele krócej. Urząd ogłasza doliczenie dodatkowych odsetek do kwoty podatku w przypadku spóźnienia w wydaniu decyzji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz