Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i ultrafioletowym emitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej konstrukcji ze stali oraz wypełnienia z trudnej do zapalenia folii spawalniczej. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami z metalu, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia dostępna jest w czterech opcjach wybarwienia, jakie mają dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, że wytwórca zdaje sobie sprawę, że klienci mogą posiadać przeróżne potrzeby, udostępnia ekrany spawalnicze w dwóch opcjach różniących się szerokością.

Specjalną propozycją w katalogu są ekrany spawalnicze mobilne. Ich szczegółowa specyfikacja opublikowana jest na stronie internetowej. Każdy ekran spawalniczy ma na celu ochraniać osoby, które realizują własne obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie posiadają specjalistycznej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Proponowane wyjścia spełnią oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, jacy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniem iskrami a także roztopionymi odpryskami metalu. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest ciężkopalna oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się na wypadek pojawienia się ognia. Zleceniodawcy mogą zdecydować się na zamówienie folii zrobionej na podstawie indywidualnych reguł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz