Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przyczepy kempingowe i ich potencjał – kemping Vestar czy Porto Sole?

Trudno wyobrazić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu niż Chorwacja. Jakim sposobem Istria, to naturalnie Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i piękną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest bardzo czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Zwiedzają je całe rodziny, z dziećmi; grupy bliskich, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Pozostały oddane do użytku baseny, również te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę bądź rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich w samej rzeczy dużo. Jeżeli chcemy stosunkowo ekspresowo dostać się do tych miejsc, posiadamy także możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Zwłaszcza wielką uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla których organizuje się wyjątkowy program animacyjny, jaki jest niesłychanie bogaty i posiada dwa warianty: dzienny oraz wieczorowy. Zachwycającym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary kładzione nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, przekonaj się sprzedaż przyczep kempingowych. Przykładem takiego miejsca ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega blisko plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar cieszy się niezwykłą renomą przede wszystkim z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a także przyjemnie spędzić czas. Podobno właśnie z tym miastem powiązana była gigantyczna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla wędrowców w przeróżnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o nieco starszych osobach zbudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża blisko kempingu ma długość blisko półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz