Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rodzinny wyjazd kamperem – odpoczynek w krajowych górach

Po żmudnym okresie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam wyjechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Finanse nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam prowadzoną przez nas ładną Polskę. Skoro wczasy i lato zdecydowałam się na lokalne morze.

Jedni sugerują, że jest to miejsce już przereklamowane, ale ja zawsze wracam tam z kolosalnym sentymentem – szczególnie, iż teraz mamy alternatywy przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wraz ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów pragniemy się czegoś dowiedzieć oraz zapoznać dużo interesujących miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, prawdopodobnie dzisiaj dosyć legendarną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie powinniśmy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień odpoczywaliśmy na plaży. To nasza tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy zobaczyć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy weszliśmy na sam szczyt nie zdołaliśmy przestać podziwiać widoków! Ładne miejsce i ciekawa okolica.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz