Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Schorzenia z jakimi można skierować się do wyspecjalizowanej poradni endokrynologicznej

Wyspecjalizowana poradnia endokrynologiczna funkcjonująca na terenie województwa warmińsko – mazurskiego jest wytypowana przez chorych, którzy mają świadomość tego, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie pod pieczą wykwalifikowanego specjalisty. Pracujący w tym miejscu endokrynolog lidzbark warmiński profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski posiada także specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Ma specjalizację w genetyce klinicznej, wobec czego radzi sobie także z szczególnie trudnymi przypadkami medycznymi.

Zdobywał doświadczenie w prestiżowej klinice w USA, gdzie badał dziedziczenie raka. Wykrył wtedy gen mający wpływ na dziedziczenie raka tarczycy. Aktualnie kieruje on zespołem lekarzy oraz naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego pacjenci, którzy zapisują się tu na konsultację wiedzą, iż są pod opieką eksperta, który podchodzi do swojej pracy profesjonalnie oraz jego diagnoza będzie trafna.

Konsultacje endokrynologiczne będą odbywały się też w formie zdalnej, wobec czego na wsparcie mogą oczekiwać pacjenci z całego kraju. Spotkania mogą dotyczyć tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Aby wpisać się na rozmowę z profesorem wystarczy przedzwonić na numer telefonu wskazany na witrynie internetowej.

Diagnostyka i wyleczenie zaburzeń hormonalnych to specjalizacja wskazanej placówki, w jakiej profesor bez przerwy się doskonali. Dlatego jego gabinet ma dużo dobrych opinii i pacjenci ufają w metody leczenia, jakie są im oferowane w tym miejscu. Wystarczy przyjrzeć się rekomendacjom na witrynie www, aby nabrać o tym przekonania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz