Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Strona internetowa – jakie są podstawowe etapy

Nawet najprostsza internetowa strona wymaga odpowiedniego zaplanowania, zrobienia a potem uruchomienia. Z tego też powodu jeśli ktoś chce taką zrobić dla firmy, to musi być świadomy, z czego będzie się cały proces składał. Po pierwsze należy poszukać kogoś, kto zajmie się takimi pracami. Można to zrobić przy użyciu wyszukiwarki internetowej, po podaniu w niej hasła sklep internetowy otrzyma się listę wyników do przeglądnięcia. Projektowanie strony rozpocząć trzeba od dokładnego określenia swoich oczekiwań i potrzeb.

Wykorzystując te informacje będzie do przygotowania ogólny zarys nowego serwisu razem ze wszystkimi funkcjonalnościami. Na takim etapie określa się również zakres prac jakie trzeba wykonać oraz koszty, które będą się z tym wiązać. Jeżeli zapadnie decyzja o dalszych pracach, to trzeba ustalenia dokładnie spisać, umowa zawierająca te wszystkie informacje to kluczowa sprawa o której należy pamiętać. Po podpisaniu umowy wykonawca powinien przystąpić do realizacji prac.

Z jednej strony będzie przygotowywana graficzna oprawa, a z drugiej programiści zaczną opracowywać wszystkie funkcjonalności oraz wstępnie wszystko konfigurować. Etap ten trwa do momentu gdy wszystko nie zostanie zaakceptowane przez klienta, ale też dokładnie sprawdzone i przetestowane. Dopiero wtedy można planować produkcyjne uruchomienie strony i jej udostępnienie w sieci. W niejednym przypadku na tym współpraca się nie kończy, bo strona będzie rozbudowywana o kolejne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz