Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Walory ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG

Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG są duże, wobec czego właściciele tych zwierząt z chęcią kupują ten wyrób. Tym bardziej, że jest biodegradowalny i nie wywołuje alergii. Podłoże to dedykowane jest do klatek a także akwariów również dla królików. Frakcja dopasowana jest w ten sposób, żeby stała się odpowiednio miękka dla wrażliwych łapek.

Tego typu ściółka dla chomika zrobiona została z maksymalnie naturalnego materiału, czyli z resztek po obrobieniu nasion lnu oraz włókna lnianego. Podczas produkowania ściółki nie korzystano ze sztucznych dodatków. Ściółka ta była także wielokrotnie pozbawiona pyłu, żeby nie wywoływać u gryzoni problemów po stronie układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, wobec czego zwierzak w każdej sytuacji będzie mieć suche podłoże pod łapkami. Podłoże to zniweluje również niemiłą woń, czego można dowiadywać się z opisu umieszczonego pod linkiem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 oraz zaznajomić się równocześnie z opiniami osób, które już zakupiły ten wyrób i go polecają. Kiedy zwierzę miało w przeszłości objawy uczulenia albo aktualnie się z nimi musi zmierzyć, to prezentowana ściółka jest dla niego faktycznie zalecana. Ściółka spakowana jest w proekologiczny, papierowy worek, a nie w plastik, co jest jej kolejnym plusem. Dokładny sposób zastosowania wskazany jest na stronie www. Klienci dowiadują się także, co mogą robić z zużytym już podłożem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz