Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do transportu chorych na leżąco – Euro-Medical – Zobacz

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na wygodną pracę personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Opiekun pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku. Wózek o regulowanej wysokość pozwala przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego nośność. Nośność odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z grubszych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz