Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wygląd łysiczki lancetowatej przedstawiony na witrynie GoldenTeacher

Podstawowe wiadomości w temacie łysiczki lancetowatej podane są na stronie GoldenTeacher. Jest to jeden z 3 rodzajów grzybów, jakie można spotkać, mających w sobie psylocybinę. Zawiera on także sporą liczbę tej substancji. O tym, jak łysiczka lancetowata wygląda doświadczonych użytkowników grzybów psylocybinowych nie trzeba informować, aczkolwiek jeżeli ktoś chciałby dopiero się tego dowiedzieć, to z podanej witryny internetowej na pewno musi korzystać. Przede wszystkim z artykułu na prezentowanej stronie można dowiedzieć się, jaki jest wygląd kapelusza.

Może zmienić on swoje ubarwienie z uwagi na pojawiającą się wilgoć. Wówczas może być on brązowy, ciemnooliwkowy lub szarawobrązowy. Jeśli jest z kolei sucho to kapelusz jest gładszy, w kolorze białym, w kolorze żółtym albo żółtawobrązowy. Średnica kapelusza łysiczki lancetowatej ma od pół do półtora cm, wysokość to od 1 do 2 cm. Kapelusz może posiadać przeróżne kształty. Zwykle jest jednak stożkowaty, dzwonkowaty lub zaostrzony jak lanca.

Na górze kapelusza można znaleźć specyficzny guzik. Kapelusze gładsze w obrębie tego gatunku można spotkać bardzo rzadko. Starsze owocniki mogą posiadać zmarszczone brzegi. Blaszki kapelusza są rozmieszczone rzadziej, mają dużą szerokość oraz najczęściej są trochę przerośnięte i mocno przyrośnięte do trzonu. Ich kolor prędko się zmienia, od intensywnej czerwieni po czerń. Zapoznając się z tym opisem bardzo szybko można będzie wnioskować, jak wygląda wskazany grzyb.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz