Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wynajem przyczepy kempingowej – gdzie wyjechać na kemping?

Mówiąc o wakacjach, trudno przedstawić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Fenomenalne wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, czyli wioska, która dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, że na tle innych ten faworyzuje się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści mogą korzystać z zespołu basenów, który został oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – uwielbiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane w głównej mierze z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie dużą renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on albowiem wiele wrażeń. Oczywiście w tym położeniu znajduje się dużo kortów tenisowych, które są równie popularne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, pociągająca pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bowiem naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to rozwesela się obecnością niezwykle czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli chcesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum campingowe. To oczywiście ona od dawien dawna przyciąga podróżników niemal z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom dużo różnych basenów. Są one ofiarowane zarówno dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub też słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą można się pobawić w dyskotece. Z racji różnorodnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród wędrowców z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Imponujący pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a również nienaganny sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz