Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zainwestuj w Latisse

Prawdę mówiąc, większość odżywek do rzęs sprzedawanych bez recepty nie zdziała cudów. Tak, wiele z nich zawiera takie składniki jak peptydy, kwas hialuronowy, kwasy tłuszczowe, pantenol czy biotyna, które zrewitalizują rzęsy nawilżając je, ale nie wpłynie to na cykl wzrostu rzęs, ani na ich grubość. Żadne badanie naukowe nie było w stanie udowodnić skuteczności tych produktów dostępnych bez recepty. Ponadto, aby zobaczyć realną różnicę w wyglądzie rzęs (słowo „wygląd” jest tutaj bardzo ważne), trzeba stosować serum dzień i noc przez co najmniej dwa miesiące, na co niewiele osób ma cierpliwość, ani pieniądze , do zrobienia.

Jedynym produktem zatwierdzonym przez Health Canada, który, jak udowodniono naukowo, zwiększa długość i grubość rzęs, jest bimatoprost, lepiej znany jako Latisse. Jest to serum lecznicze, które działa na wzrost rzęs poprzez wydłużenie ich fazy anagenu (okresu wzrostu) w celu uzyskania dłuższych, pełniejszych i ciemniejszych rzęs. Ten produkt jest sprzedawany wyłącznie na receptę, więc najpierw porozmawiaj z lekarzem, dermatologiem lub okulistą.

Produkt ten, choć skuteczny, ma pewne wady. Musisz wiernie nakładać go na noc przed pójściem spać i dokładnie zlicować z rzęsami. Czasami uzyskanie wyników zajmuje kilka miesięcy. I uwaga: jednym ze skutków ubocznych bimatoprostu jest przebarwienie powiek i tęczówki. Pomyśl o tym.

Zalotka, nasz najlepszy sprzymierzeniec

Zalotka to najprostszy i najtańszy sposób na „oszukanie” długości naszych rzęs. Nawet jeśli wygląda jak narzędzie tortur, zalotka, jeśli jest dobrze używana, jest bezpiecznym i łatwym w użyciu narzędziem, które może naprawdę wzmocnić nasze rzęsy bez większego wysiłku! Możesz go użyć tuż przed nałożeniem tuszu do rzęs, aby uzyskać jeszcze więcej wow rzęs lub bez makijażu, aby nadać spojrzeniu rozbudzony wygląd. Krzywizna rzęs może sprawić, że ich długość będzie krótsza, niż jest w rzeczywistości, więc to narzędzie kosmetyczne przychodzi nam na ratunek, aby otworzyć nasze oczy i nadać dodatkowej długości naszym pięknym naturalnym rzęsom.

Po prostu otwórz i zamknij ją u nasady rzęs (uważaj, aby nie zbliżyć się zbyt blisko powieki), odczekaj kilka sekund i voila! Uważamy również, aby później całkowicie zwolnić nacisk na narzędzie, aby nie ryzykować rozdarcia rzęs. W trosce o higienę nie zapominamy o praniu raz w tygodniu.

Jak uzyskać dłuższe rzęsy. Długie, soczyste rzęsy są przedmiotem zazdrości wielu osób, ale nie każdy ma szczęście je mieć. Może jesteś zazdrosna o tę dziewczynę ze swojej szkoły z długimi ślicznymi rzęsami? Na szczęście istnieje wiele różnych technik makijażu, których możesz użyć, aby wydłużyć rzęsy, a także mnóstwo domowych sposobów na ich wydłużenie.

Użyj eyelinera, aby podkreślić rzęsy.

Użyj eyelinera w kolorze trochę ciemniejszym niż naturalny kolor rzęs. Chodzi o to, aby wyglądało, jakby u nasady twoich rzęs było więcej włosów niż w rzeczywistości. Stworzy to iluzję grubszych rzęs.

Nałóż wodoodporny eyeliner na linię wodną pod rzęsami, aby dodać iluzję długości bez zajmowania przestrzeni na powieki. Za pomocą małego pędzla dociśnij czarny cień do nasady rzęs górnej powieki. Daje to złudzenie ciemnej linii rzęs. Jeśli subtelnie rozciągniesz kreskę w zewnętrznych kącikach oczu, Twoje rzęsy również będą wydawały się dłuższe.

Jeśli chcesz spróbować czegoś nieco trudniejszego, rozważ „dokręcenie”. Ta technika wymaga zręcznej ręki i polega na nałożeniu eyelinera między każdy włos u nasady, tworząc subtelną kreskę wzdłuż krawędzi powieki.

Zastosuj tusz do rzęs. Ogólnie rzecz biorąc, tusz do rzęs sprawi, że Twoje rzęsy będą wyglądać na grubsze i dłuższe, o ile używasz wysokiej jakości tuszu do rzęs, który się nie skleja. Użyj tuszu do rzęs z napisem „obszerny” na tubce, np. Maybeline Voluminous Butterfly. tania i sprawdzona odżywka do rzęs

Świetnym sposobem na uzyskanie wrażenia grubszych, dłuższych rzęs jest praca od nasady rzęs, a następnie powolne przesuwanie się ku czubkom. Nałóż niewielką ilość tuszu do rzęs na pędzelek do cieni i delikatnie nałóż go u nasady rzęs. Dzięki temu rzęsy będą gęstsze, a rzęsy będą pełniejsze. Aby nadać rzęsom objętość, nałóż warstwę tuszu do rzęs, a następnie użyj skompresowanego pudru. Następnie nałóż kolejną warstwę tuszu do rzęs. Puder sprawi, że Twoje rzęsy staną się pełniejsze.

Niektóre marki tuszu do rzęs oferują również to, co nazywamy

Zastosuj sztuczne rzęsy. Jeśli przyjrzysz się uważnie zdjęciom celebrytów, zauważysz, że wiele z nich nosi sztuczne rzęsy (choć umiejętnie zaaplikowane). Trzeba przyznać, że nakładanie sztucznych rzęs wymaga stromej nauki, aby wyglądały naturalnie i pozostały na miejscu. Gdy już to zrozumiesz, twoje rzęsy będą wyglądać znacznie dłużej.

Pierwszym krokiem jest podkręcenie sztucznych rzęs. Chcesz, aby były idealne, zanim je zastosujesz. Wytnij je małą parą nożyczek. Chcesz, żeby były równe i nie za długie. Chcesz mieć naturalny wygląd. Jeśli twoje sztuczne rzęsy są za długie, będą wyglądać na sztuczne. Następnie weź klej dołączony do rzęs i umieść 2-3 krople wzdłuż dolnego paska. Pozostaw na 5 do 6 sekund przed nałożeniem. Zainstaluj od zewnętrznego kącika oka i idź do środka. Na koniec zmieszaj swoje naturalne rzęsy ze sztucznymi. Można to osiągnąć za pomocą większości tuszów do rzęs.

Aby usunąć sztuczne rzęsy, użyj dostarczonego serum do demakijażu lub nałóż kilka kropli wazeliny na brzegi rzęs. Odczekaj około 10 sekund, a następnie powoli przeciągnij od krawędzi do środka. Nie wyrywaj swoich sztucznych rzęs. Możesz przypadkowo wyrwać swoje normalne rzęsy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje:

Ten wpis ma 1 komentarz

Dodaj komentarz